Reklama

Niezależne Rime z datą premiery

​Przedstawiciele firmy Grey Box ujawnili dokładną datę premiery Rime - niezależnej platformówki, która powstaje w studiu Tequila Works.

Jak poinformowano, produkcja ukaże się 26 maja. Tego dnia pojawi się na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One i PlayStation 4. Na wymienionych urządzeniach tytuł wyceniono na 34,99 euro, a więc około 151 zł.

Twórcy przygotowują również wersję Switch, która jednak ukaże się później, choć daty premiery nie podano. Warto jednak zaznaczyć, że edycja na nową konsolę Nintendo będzie jednak droższa i gracze zapłacą za nią 44,99 euro (około 194 zł).

Przedstawiciele Grey Box tłumaczą, że różnica w cenie spowodowana jest kosztami produkcyjnymi oraz wydawniczymi, które na każdej z platform są inne. Dokładnych szczegółów na ten temat jednak nie ujawniono.

Reklama

W Rime wcielimy się w chłopca, którego statek rozbija się na tajemniczej wyspie. Podczas zabawy musimy pomóc bohaterowi w wydostaniu się z nietypowego miejsca, rozwiązując przygotowywane przez autorów zagadki.

Trafimy do świata o otwartej konstrukcji, dzięki czemu otrzymamy dosyć dużą swobodę w zwiedzaniu wirtualnego terenu. W produkcji nie zabraknie również skakania między różnego rodzaju platformami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy