Reklama

Niezależne Hellblade: Senua’s Sacrifice trafi na Xbox One

​Niezależne studio Ninja Theory potwierdziło nieoficjalne doniesienia i poinformowało, że wydane w sierpniu ubiegłego roku na PC i PS4 nietypowe Hellblade: Senua’s Sacrifice zawita na kolejną platformę sprzętową - Xbox One.

Wersja przygotowywana z myślą o konsoli Microsoftu otrzyma trzy tryby, pozwalające wykorzystać możliwości mocniejszego modelu urządzenia oznaczonego literą X. Pierwszym jest Enhanced Visuals, który poprawi jakość oprawy graficznej.

Natomiast High Framerate pozwoli - zgodnie z nazwą - uruchomić produkcję w stałych 60 klatkach na sekundę. Ostatnia opcja to High Resolution, która wyświetli obraz w wyższej rozdzielczości - sięgającej nawet 4K.

Hellblade: Senua’s Sacrifice na Xbox One ukaże się na początku przyszłego miesiąca - 11 kwietnia. Cenę gry ustalono na 29,99 euro, a więc około 127 zł. Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają jednak 10% zniżki.

Reklama

W produkcji kierujemy celtycką wojowniczką o imieniu Senua. Podopiecznej udaje się przetrwać najazd wikingów, ale traumatyczne wydarzenia, których była świadkiem, w znacznym stopniu wpłynęły na umysł nieszczęśniczki.

W trakcie rozgrywki stajemy przed koniecznością zmagania się ze skutkami choroby. Widoczne na ekranie postacie, stwory czy obiekty niekoniecznie muszą być więc prawdziwe - równie dobrze mogły zostać wykreowane przez wyobraźnię bohaterki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje