Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nietypowe Killer7 trafi na PC

​W miniony weekend prowadzone przez Goichiego Sudę studio Grasshoper Manufacture ujawniło, że nietypowe Killer7 trafi na PC.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, na komputerach osobistych produkcja zadebiutuje jesienią tego roku, choć dokładnej daty premiery jednak nie przedstawiono. Tytuł ukaże się za pośrednictwem platformy Steam.

Reklama

Twórcy do wersji PC zamierzają wprowadzić kilka zmian, które udoskonalą grę. Konkretnych szczegółów na razie brak, ale autorzy wspominają o "niezłym" skalowaniu obrazu do współczesnych rozdzielczości. Nie zabraknie też opcji sterowania za pomocą myszy i klawiatury.

Oryginalne Killer7 ukazało się w 2005 roku na konsolach PS2 i GameCube. Głównym bohaterem jest Harman Smith - zawodowy zabójca dysponująca siedmioma różnymi wcieleniami. Każda pozwala skorzystać z zestawu unikalnych zdolności.

Zadaniem podopiecznego jest uratowanie świata przed bestią zwaną Kun Lan. W trakcie rozgrywki gracze mogą zwiedzić cztery rozmaite światy, a także dwie linie czasowe - teraźniejszość oraz przyszłość. Całość okraszona jest grafiką utrzymaną w niecodziennej stylistyce.

Poniżej można obejrzeć zwiastun gry w wersji PC:

Dowiedz się więcej na temat: Killer7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje