Reklama

Niespodzianka od GOG.com: I Have No Mouth, And I Must Scream do pobrania za darmo

​GOG przygotował świąteczną niespodziankę. Darmowy tytuł i jednocześnie gratka dla fanów retro przygodówek na PC - I Have No Mouth, And I Must Scream.

Święta są wspaniałym momentem w roku dla całej branży gamingowej. Niemal wszystkie platformy oferują swoim fanom coś specjalnego. Epic Store codziennie rozdaje jedną darmową grę, a GOG zdecydował podarować graczom kawałek historii. Wybór może i jest niecodzienny, ale na pewno godny uwagi.

Gracze do 25 grudnia mogą bezpłatnie pobrać psychologiczną grę przygodową I Have No Mouth, And I Must Scream. Jedynym warunkiem otrzymania tytułu jest zapisanie się na listę e-mailową GOG. I Have No Mouth, And I Must Scream to gra przygodowa typu "point and click", stworzona przez Cyberdreams Interactive i wydana w 1995 roku.

Reklama

Zainspirowana została postapokaliptycznym opowiadaniem Harlana Ellisona z 1968 roku o tym samym tytule. Sam Ellison napisał scenariusz dla gry. Akcja toczy się w świecie zniszczonym wojną nuklearną, w którym ostatni żyjący ludzie są więzieni i torturowani przez psychopatyczną sztuczną inteligencję.

Have No Mouth, And I Must Scream do pobrania za darmo

Gra przygodowa z 1995 roku nie jest jednak aż tak ponura, jak opowiadanie. Jej liczne zakończenia dają nawet graczom szansę na ucieczkę i odbudowę ludzkości. Klimat jednak nadal jest gęsty i przygnębiający. Spodoba się każdemu, kto ma dosyć "ducha świąt". Gra uznawana jest za jedną z najlepszych przygodówek “point and click" i jeśli ominęła was w latach swojej świetności, teraz jest idealny moment, by ją nadrobić. Albo dodać do kupki wstydu.

Na GOGu trwa także całkiem niezła zimowo-świąteczna wyprzedaż. A Plague Tale: Innocence można kupić już za 29,99 zł, genialne Return of the Obra Dinn za 53,99 zł, a Overlord II za 7,19 zł. To oczywiście tylko wierzchołek całej listy gier, które możliwe są do nabycia za naprawdę niewielkie pieniądze. Za 4,99 zł można kupić pierwsze trzy części Mortal Kombat. W sam raz na rodzinny, poobiedni turniej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy