Reklama

Niemiecka kampania w Battlefield V opóźniona

​Electronic Arts poinformowało, że darmowa aktualizacja do Battlefield V, wprowadzająca ostatni - niemiecki - rozdział kampanii fabularnej, ukaże się z opóźnieniem. Nie podano nowego terminu debiutu, lecz deweloperzy zapewniają, że wykryli poważny błąd, który muszą najpierw załatać.

Według pierwotnych planów, patch pod tytułem Chapter 1: Overture miał ukazać się jeszcze dzisiaj, 4 grudnia. Twórcy zapowiadają, że prace nad naprawieniem błędu nie powinny zbytnio się przedłużyć i nowe treści pojawią się w grze najpóźniej za kilka dni, a najpewniej już jutro, 5 grudnia.

Opisywany, ostatni rozdział kampanii fabularnej koncentruje się na "tych złych" - wcielimy się w nim w niemieckiego czołgistę, który wraz z kolegami zmaga się nie tylko z potrzebami prowadzonego przez nas Tygrysa, ale także z moralnymi problemami związanymi z walką po stronie nazistów.

Reklama

Nieco później, w okresie świątecznym, otrzymamy także kolejny tryb rozgrywki - strzelnicę do testowania przeróżnych broni i pojazdów. Do tego kolejna ważna funkcja brakująca na premierę, a więc możliwość modyfikowania wyglądu pojazdów. Listę zamyka nowa mapa - potyczki czołgów w Belgii.

Pierwszy kwartał przyszłego roku, okres od stycznia do marca, to kolejne aktualizacje. Najważniejszym dodatkiem będzie zapewne tryb Combined Arms, a więc kooperacja dla maksymalnie czterech graczy. Do tego dwa kolejne tryby: Rush oraz drużynowy Conquest.

Na koniec, począwszy od marca, plany Electronic Arts zakładają właśnie debiut trybu battle roayle, pod nazwą Firestorm. Warto pamiętać, że nie oznacza to, że ta opcja zabawy pojawi się właśnie w marcu - może to być późniejszy okres. Przygotowana przez twórców grafika nie jest zbyt dokładna.

Do tego dochodzi kolejna mapa - Bitwa o Grecję - a także tryb rozgrywki - jeszcze bez nazwy - oraz następna misja do trybu kooperacji. Deweloperzy dodają na sam koniec, że w planach są jeszcze inne nowości i innowacje, które nie znalazły się jeszcze w zestawieniu.

Dowiedz się więcej na temat: Battlefield V

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje