Niedawno opublikowany wygląd Lary Croft nie zostanie dodany do gry

Lara Croft od wielu lat rozgrzewa fanów wirtualnej rozgrywki. Dzielna archeolożka od ponad dwóch dekad znana jest milionom graczy na całym świecie. Zapowiedziana jest kolejna część przygód Croft. Okazuje się, że kilka dni temu twórcy w pewien sposób wkręcili fanów serii.

Tomb Raider znów na językach tysięcy graczy

O serii Tomb Raider w ostatnich dniach znów zrobiło się bardzo głośno. Na rynek kilka dni temu trafiły zremasterowane pierwsze trzy części gry, przez co wielu miłośników przygód Lary Croft po wielu latach wróciło do tych słynnych produkcji. Nie jest to nic dziwnego, gdyż fani od wielu lat upominali się o odświeżenie gier sprzed ponad dwóch dekad. Twórcy w końcu wysłuchali głosu konsumentów i stare gry w nowej oprawie graficznej są do kupienia na platformie Steam czy w PlayStation Store.

Reklama

To jednak nie jest koniec dobrych wieści dla fanów przygód Lary Croft. Jakiś czas temu zapowiedziana została całkiem nowa, kolejna część gry o jednej z najbardziej znanych protagonistek w świecie gier. Za produkcję tej gry będzie odpowiadało studio Crystal Dynamics. Niedawno informowaliśmy o tym, że producenci opublikowali grafikę z wyglądem słynnej nieustraszonej archeolożki. Okazuje się jednak, że jej wygląd będzie odbiegał od tego, co mogliśmy zobaczyć kilka dni temu.

Twórcy Tomb Raider "wkręcili" społeczność

Jeden z pracowników studia Crystal Dynamics udzielił niedawno wywiadu serwisowi "Vandal". Opowiedział tam o kilku kwestiach dotyczących nadchodzącej gry. Okazuje się, że Lara Croft w grze wideo, która ma pojawić się w sklepach, będzie zupełnie inaczej wyglądała niż to, co widzieliśmy na grafice. Opublikowany wizerunek jest tylko "ujednoliconą wizją" bohaterki. Zatem można śmiało powiedzieć, że Crystal Dynamics "wkręciło" społeczność fanów Tomb Raider poprzez publikację koncepcyjnej grafiki.

Teraz okazuje się, że wiemy jeszcze mniej o nadchodzącej grze, niż się mogło wydawać. Deweloperzy jak na razie są bardzo tajemniczy w kwestii wypowiedzi o najnowszych przygodach Lary Croft. Nie mamy także dostępnej daty premiery gry, więc produkcja jest owiana wielką tajemniczością i prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych miesięcy lub nawet tygodni, będą odkrywane kolejne karty.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomb Raider | Lara Croft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama