Nie masz dostępu do internetu? Nie pograsz sobie w Gran Turismo 7

​Polyphony Digital zdradziło, że Gran Turismo 7 do działania będzie wymagać stałego połączenia z internetem co tyczy się także powracającej do serii kampanii single-player.

W dzisiejszych czasach dla większości graczy nie powinno stanowić to problemu, lecz nadal pojawia się pytanie, po co uniemożliwiać granie w singla jeżeli nie posiadamy połączenia z siecią? Dostępu do usługi PlayStation Network wymagają m.in. GT Cafe, tryb fotograficzny, czy edytor wzorów.

Jeśli więc postanowimy zabrać urządzenie na wypad i nie zapewnimy mu połączenia z internetem, to wówczas nie pogramy nawet w singla. Nowy zwiastun GT7 zaprezentowany podczas Playstation Showcase, dzięki czemu dowiedzieliśmy się m.in. o powrocie trybu kariery, nauki jazdy czy trybu zręcznościowego.

Reklama

Według deweloperów gra ma być powrotem do korzeni, dzięki czemu powinna przypaść do gustu fanom pamiętającym starsze odsłony marki. Rolą gry jest zaoferowanie wszystkiego, co składa się na 150 lat motoryzacji i wyścigów niezależnie od tego czy jesteśmy weteranami gatunku lub żółtodzióbami. Gran Turismo 7 zadebiutuje 4 marca 2022 roku na PlayStation 4 i PS5.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy