Reklama

Nie będzie kolejnych części serii Batman: Arkham

​Seria Batman: Arkham przypadła do gustu wielu graczom. Jednak trzeba się teraz pogodzić ze smutną rzeczywistością. Batman: Arkham Knight to ostatnia część cyklu o przygodach człowieka-nietoperza.

Seria Batman: Arkham to cztery pełnoprawne gry. Są to wyprodukowane przez studio Rocksteady: Asylum, City i Knight oraz stworzone przez Warner Bros. Games Montréal - Origins. Jak się okazuje, wydana w 2015 roku część Knight jest ostatnią odsłoną cyklu o przygodach Bruce'a Wayne'a. To nie jest tylko plotka. Potwierdził to sam Kevin Conroy, aktor podkładający głos pod Batmana.

"Ciężko jest mi uwierzyć w to, że nie zrobią następnej gry, ale nie zrobią. Nie jest to wspaniałe? Zarobili na tej serii dosłownie miliardy, ale nie. Nie powstanie kolejna gra z tej serii. Przykro mi" - powiedział Kevin Conroy zapytany wprost, czy powstanie kolejna gra z serii Batman: Arkham.

Reklama

Z całą pewnością Batman: Arkham Knight zamknęło wszystkie wątki fabularne serii, jednak nie porzuca się tak po prostu kury znoszącej złote jaja. Z drugiej strony z lubianej serii mógłby się stać tasiemiec na wzór serii Assassins Creed, która jest coraz bardziej krytykowana. Jak oceniacie decyzję studia Warner Bros.? Powinna powstać jeszcze jedna gra z serii Batman: Arkham czy cykl powinien zostać bezpowrotnie porzucony?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje