Ni no Kuni II: Revenant Kingdom ponownie opóźnione

​Bandai Namco zdecydowało po raz kolejny przesunąć datę premiery powstającego Ni no Kuni II: Revenant Kingdom.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, produkcja ujrzy światło dzienne 23 marca przyszłego roku. Dotychczas zakładano, że gra ukaże się już w następnym miesiącu, konkretnie zaś 19 stycznia. Tytuł pojawi się na dwóch platformach sprzętowych - PC i PlayStation 4.

Powodem opóźnienia jest - jak nietrudno się domyślić - konieczność dopracowania projektu. Prezes i dyrektor generalny przygotowującego Ni no Kuni II: Revenant Kingdom studia Level-5 tłumaczy, że developerzy potrzebują kilka dodatkowych tygodni.

Nie jest to pierwsze przesunięcie premiery. Poprzednio produkcja miała zadebiutować 10 listopada, ale w lipcu zmieniono plany wydawniczy. Decyzję tłumaczono podobnie, a więc chęcią wprowadzenia kolejnych poprawek.

Reklama

Gra jest kontynuacją Ni No Kuni: Wrath of the White Witch z 2013 roku - tytułu, który uchodzi za jednego z najlepszych przedstawicieli gatunku japońskich RPG poprzedniej generacji konsol. Gracze wcielą się w Evana - młodego króla, który stanie przed zadaniem odzyskania władzy z rąk uzurpatorów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ni No Kuni II: Revenant Kingdom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama