Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom doczeka się wersji PC

​W ostatnich latach na PC zaczęło pojawiać się coraz więcej japońskich gier RPG. Wkrótce posiadacze komputerów otrzymają kolejną - Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco poinformowali, że przygotowywana przez developerów ze studia Level-5 produkcja ukaże się nie tylko na PlayStation 4. W przeciwieństwie do poprzedniej części, zawita również na tak zwane "blaszaki".

Reklama

Gra dystrybuowana będzie - a jakże - za pośrednictwem należącej do firmy Valve usługi Steam. Ponadto wersja PC ma ukazać się w tym samym momencie, co wydanie opracowywane z myślą o platformie Sony.

Produkcja jest kontynuacją Ni No Kuni: Wrath of the White Witch z 2013 roku - tytułu, który uchodzi za jednego z najlepszych przedstawicieli gatunku japońskich RPG poprzedniej generacji konsol. Jedną z nowości, która pojawi się w drugiej części, mają być Higgledies - stworzenia, które będzie można łapać i trenować. Niczym pokemony.

Dokładna data premiery gry nie jest na razie znana, ale powinna ukazać się jeszcze w tym roku. Poza tym o ile zachodni gracze na swoją wersję oryginału musieli poczekać nieco dłużej, o tyle sequel Bandai Namco zamierza wydać jednocześnie na całym świecie.


Dowiedz się więcej na temat: Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje