New World - szczegóły aktualizacji 1.5.3. Amazon wprowadza kolejne zmiany do PvP

Seria dobrych zmian w New World cały czas trwa. Na serwery MMORPG Amazonu trafiła właśnie aktualizacja 1.5.3, która nie przytłacza może rozmiarem, ale wprowadza kilka drobnych usprawnień dla fanów PvP.

Czasy świetności New World minęły już dawno temu i na razie niewiele wskazuje na to, że mają kiedyś wrócić. Boty, mnóstwo bugów i ciągła duplikacja przedmiotów zniechęciły większość graczy do kontynuowania swojej przygody w tym MMORPG.

Deweloperom trzeba jednak oddać, że cały czas pracują nad swoją grą, a większość tak notorycznych w okolicach premiery problemów już zniknęła. Amazon realizuje aktualnie zapowiedzianą na cały rok 2022 roadmapę składającą się z kilku obszernych aktualizacji. W drodze do długo wyczekiwanych, lipcowych zmian pojawiają się mniejsze patche.

Reklama

Jednym z takich patchy jest właśnie 1.5.3, które możecie już pobierać na Steamie. Twórcy po raz kolejny dostosowali nagrody zdobywane z różnych aktywności PvP. Zadaniem tego patcha jest sprawienie, że wszystkie aktywności będą gwarantowały wartościowe nagrody i gracze nie będą mieli poczucia, że jakiś tryb jest lepszy od innego. Każdy będzie mógł więc grać w sposób, który sprawia mu największą przyjemność.

Jest to kolejna z licznych ostatnio zmian do PvP. Progres postaci poprzez walkę z innymi graczami zachęciły do powrotu wielu graczy. PvP niemalże od początku było kluczowym elementem New World, ale aktywności było oryginalnie niewiele i nie zapewniały one nic poza satysfakcją. Teraz grać możemy również 3v3 Areny, a wartościowe nagrody gracze przyjęli z otwartymi ramionami.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amazon Games | New World
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy