Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Neverwinter przekroczyło barierę 15 milionów graczy

​Perfect World Entertainment Inc. i Cryptic Studios ogłosili, że pula graczy Neverwinter - darmowej gry MMORPG osadzonej w uniwersum Dungeons & Dragons - przekroczyła właśnie 15 milionów zarejestrowanych użytkowników na komputerach PC i konsolach Xbox One i PlayStation 4. Grać można już z ponad 110 krajów na całym świecie - ostatni do tej listy dołączył Hong Kong na PS4.

Od premiery gry w czerwcu 2013, do Neverwinter nieustannie dodawane były nowe aktualizacje, wprowadzające zawartość fabularną prosto z Zapomnianych Krain i świata Dungeons & Dragons. Od walki z elfim liczem Valindrą Shadowmantle, przez boje z demonicznymi władcami w Podmroku, po heroiczne pojedynki z mroźnymi olbrzymami z Doliny Lodowego Wichru, gracze z całego świata odkrywali coraz to dalsze zakamarki Zapomnianych Krain. The Cloaked Ascendancy, aktualizacja dostępna od niedawna na wszystkich platformach, to już 11 duży dodatek do tego MMO akcji.

Reklama

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając ich żywą historię i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC, cyfrowo na Xbox One, za darmo dla wszystkich użytkowników Gold oraz na PlayStation 4 (PlayStation Plus nie jest wymagane).

Dowiedz się więcej na temat: Neverwinter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje