Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Neverout – wymagająca gra logiczna już wkrótce zadebiutuje na Nintendo Switch

​Unikalna logiczna gra Neverout już wkrótce wkroczy na platformę Nintendo Switch. Chociaż gra zadebiutowała jako tytuł stworzony z myślą o technologii VR to jej twórcom z poznańskiego studia Gamedust udało się dokonać konwersji na konsolę japońskiego giganta bez jakiejkolwiek straty dla rozgrywki. Dzięki mobilności urządzenia gra zyskała nawet dodatkową funkcjonalność. Już od 10 lipca 2018 roku posiadacze konsoli Nintendo będą mogli spróbować swoich sił w tej grze.

Neverout to gra logiczna o niekonwencjonalnej mechanice rozgrywki. Gracz budzi się  zamknięty w niewielkim sześcianie, a jego zadaniem jest odnalezienie drogi ucieczki z tej śmiertelnej pułapki. Szybko okazuje się, że opuszczenie pierwszego pomieszczenia to dopiero początek drogi. Neverout to ponad 60 poziomów, a ich stopień trudności rośnie z każdą kolejną rozwiązaną zagadką. Wydostanie się utrudniają pola elektryczne i inne liczne pułapki. Aby je ominąć, należy wykorzystywać portale teleportacyjne, mniejsze ruchome sześciany lub nawet zmieniać płaszczyznę, po której się poruszamy. Nawet najmniejszy błąd może skończyć się tragicznie.

Reklama

Gra pierwotnie powstała jako tytuł oparty na technologii wirtualnej rzeczywistości (VR). Grupie miłośników Nintendo wewnątrz zespołu studia Gamedust udało się przeforsować pomysł na konwersję gry na najnowszą konsolę japońskiego potentata - Switch. Dostrzegli ogromny potencjał Neverout jako tytułu, który sprawdzi się nie tylko jako gra VR, ale także na hybrydowej konsoli Nintendo. Innowacyjne podejście sprawiło, że gra nie straciła swojego klimatu. Rozgrywka w dalszym ciągu jest bardzo wciągająca i może sprawić, że gracz poczuje się jakby naprawdę był zamknięty wewnątrz tajemniczego sześcianu.

Premiera gry Neverout na platformie Nintendo Switch została zaplanowana na 10 lipca 2018 roku. Grę można nabyć w przedsprzedaży za 19,99 PLN w Nintendo eShop.

Dowiedz się więcej na temat: Neverout

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje