Reklama

NetherRealm kończy wsparcie dla Mortal Kombat 11. Studio koncentruje się na nowej grze

​Deweloper poinformował, że najwyższy czas skupić się na nowej produkcji, dlatego też właśnie oficjalnie zakończył wspieranie Mortal Kombat 11 nowymi rozszerzeniami.

NeatherRealm dodało nowe postaci do Mortal Kombat 11 w listopadzie ubiegłego roku, to właśnie wtedy w ramach Kombat Pack 2 do gry dołączyli Rambo, Mileena i Rain joined the roster - jak się właśnie okazuje, był to ostatni zestaw bohaterów do tej gry, bo deweloper oficjalnie zakończył jej wspieranie i zabiera się za nowy projekt: "NetherRealm skupia się teraz na następnym projekcie i po ponad dwóch latach wspierania Mortal Kombat 11, DLC dla tej gry, w tym bohaterowie, właśnie się kończy".

Mortal Kombat 11 to naprawdę udana odsłona uznanej serii, która rozeszła się w nakładzie ponad 8 mln egzemplarzy, będąc tym samym nie tylko jedną z najlepiej sprzedających się odsłon Mortal Kombat, ale i bijatyk w ogóle.

Reklama

Dlatego choć z jednej strony można zrozumieć decyzję dewelopera, to z drugiej jest ona nieco zaskakująca, bo wystarczy wspomnieć, że Tekken 7 wydany w 2017 roku i Street Fighter V wydane w 2016 roku wciąż są jeszcze wspierane za pomocą nowej zawartości DLC.

Tymczasem Mortal Kombat 11 z 2019 roku zostaje od nich odcięte, choć jeszcze nie tak dawno mówiło się o tym, że do gry dołączy Ash Williams - fani serii Evil Dead z pewnością kojarzą tego bohatera, w którego wcielał się Bruce Campbell, ale niestety problemy prawne sprawiły, że nie udało się zrealizować tego pomysłu. Graczom musi więc wystarczyć dotychczasowa zawartość, a przynajmniej do czasu nowej części - oby szybko!

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje