Reklama

Netflixowy Wiedźmin wyśmiany w "szczerym zwiastunie"

​Chociaż pierwszy sezon serialu już dawno za nami, to wydaje się, że popularność serialowego Wiedźmina wcale nie maleje.

Co prawda pomaga w tym sam Netflix i obsada serialu, którzy już nakręcają zainteresowanie i zdradzają szczegóły drugiego sezonu, jak np. fakt, że opowiadane dotąd osobno wątki trzech głównych bohaterów połączą się w jeden już na początku.

Co więcej, dowiedzieliśmy się, że zdjęcia ruszyły zgodnie z planem, tj. 17 lutego, więc wszystko idzie zgodnie z planem. No i nie można też pominąć święcącej triumfy na YouTube piosenki Jaskra "Toss a coin to your Witcher", którą można odsłuchać w tysiącach różnych wersji. Nic więc dziwnego, że swoje trzy grosze postanowiła dorzucić również popularna ekipa Honest Trailers, która słynie z prześmiewczych i przezabawnych “zwiastunów" popularnych gier i filmów.

Reklama

Tym razem wzięła na warsztat właśnie netflixowego Wiedźmina, z wrodzonym dla siebie urokiem podkreślając wszystkie najważniejsze elementy serialu, czyli nagość, przemoc, powarkiwanie Geralta i jeszcze więcej... powarkiwania Geralta i nagości (słynna scena w wannie to już przecież klasyka!).

Choć wielu fanów serialu może poczuć się urażonych porównaniem do Xeny: Wojowniczej księżniczki, bo spodziewali się raczej porównań do Gry o tron, to naszym zdaniem są one trafione w dziesiątkę - oglądając serial czuliśmy podobnie, zresztą przekonajcie się sami!

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje