Netflix Francja: GTA VI pojawi się wkrótce

​Francuski oddział Netfliksa zaszokował graczy, publikując tweeta o szóstej odsłonie Grand Theft Auto. Ostatecznie okazało się, że najprawdopodobniej jedynie trollował.

Na kanale Netflix Francja na Twitterze pojawiła się lakoniczna, lecz elektryzująca wiadomość: "zasadniczo GTA VI pojawi się wkrótce". Nie ma się co dziwić, że zaciekawienie wśród graczy wyczekujący szóstej części kultowej serii sięgnęło zenitu.

Szybko okazało się, że osoby odpowiedzialne za obsługę francuskiego Netfliksa w mediach społecznościowych jedynie trollowały. Jeden z użytkowników Twittera odpisał na powyższego tweeta: "tak, ale w rzeczywistości nie". Ktoś inny poprosił o o wyjaśnienie, o co chodziło w zagadkowej wiadomości i jak długo przyjdzie nam czekać na GTA VI. W odpowiedzi mogliśmy przeczytać, że gra ukaże się "pomiędzy dniem dzisiejszym a końcem świata".

Reklama

"[GTA VI] pojawi się, kiedy będzie gotowe. Podobnie jak każdy serial, potrzebuje czasu na produkcję" - dodała osoba odpowiedzialna za obsługę Twittera francuskiego oddziału Netfliksa.

Nie wiadomo, jaka była przyczyna takiego zagrania ze strony Netflix Francja. Niektórzy gracze spekulują, że platforma streamingowa może mieć wspólne plany z Rockstarem, a inni twierdzą, że to z całą pewnością zwykły clickbait i sposób na wywołanie szumu w mediach społecznościowych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA VI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy