Reklama

Nendroid przedstawiający Kirby’ego jest już w przedsprzedaży

​Japońska marka zabawek i twórca figurek Good Smile Company wystartowała z preorderami na rocznicową edycję Nendoroida przedstawiającego Kirby'ego.

O jaką rocznicę chodzi? Oczywiście o 30-lecie serii Kirby, za którą odpowiada firma HAL Laboratory. Z tej okazji japońska marka zabawek Good Smile Company, znana z produkcji różnorodnych figurek i zabawek do gier wideo, uruchomiła przedsprzedaż specjalnej figurki sympatycznego, różowego stworka.

Rocznicowa figurka potwierdza, że HAL Laboratory i Nintendo przygotowały wiele wydarzeń i niespodzianek, by upamiętnić tego... nieco niedocenionego bohatera. Pamiętajmy, że Kirby otrzymał w tym roku nową grę - Kirby and the Forgotten Land, pojawiło się sporo gadżetów związanych z Kirbym, a teraz możemy nabyć limitowaną figurkę.

Reklama

Jedna figurka, masa dodatków

Na oficjalnym, angielskim koncie Good Smile Company zespół ogłosił, że rozpoczęły się przedpremierowe zamówienia na edycję Nendoroid z okazji 30. rocznicy Kirby. Figurka będzie miała cztery części twarzy, które obejmują standardową twarz postaci z błyszczącymi oczami, jedną z wirującymi oczami, zdziwioną twarz, a ostatnia twarz ma kultowy wygląd retro Kirby'ego. Zestaw Nendoroid jest dość interesujący, ponieważ łączy części magnetyczne ze standardowym systemem kołków i otworów na akcesoria. Na podstawce znajduje się również logo 30-lecia Kirby, potwierdzające, że jest to specjalna rocznicowa edycja Nendoroida.

Według Good Smile Company Kirby Nendoroid będzie kosztował 5200 jenów, czyli około 41 dolarów. Nie jest to mało, ale fani na pewno docenią liczne dodatki, które otrzymają wraz z figurką. Zamówienia przedpremierowe ruszyły 31 maja i będą dostępne do 14 lipca lub wyczerpania zapasów. Jeśli macie ochotę na taki gadżet, radzimy się pośpieszyć, bo zapewne magazyny zostaną opróżnione bardzo szybko.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kirby and the Forgotten Land

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy