Need for Speed: Porównanie grafiki

Premiera pecetowej wersji najnowszej odsłony serii Need for Speed już za nami. W końcu można podsumować, czy warto było czekać na najdłużej produkowaną edycję.

Wersja pecetowa dostępna jest dopiero od ubiegłego czwartku, a opóźnienie względem konsolowych tłumaczono chęcią lepszego jej dopracowania. Jak to wygląda względem wersji z PS4 i XBO możesz zobaczyć na poniższym filmiku:

Różnice, jak to ostatnimi czasy bywa, kryją się przede wszystkim w cieniach, widać także nieco ostrzejsze tekstury. Dodatkowo zaś wersja pecetowa nie ma ustawionej na stałe liczby fpsów - może być ich tyle, na ile tylko pozwoli karta graficzna.

To że na maksymalnych detalach gra wygląda lepiej niż na konsolach, nie powinno dziwić. Ale czym się one różnią od średnich? I jaki pecet jest do nich potrzebny? Zacznijmy od video porównującego detale, przygotowanego przez serwis PC Games Hardware (co tłumaczy czemu na filmiku jest niemiecka wersja gry, na szczęście są też angielskie podpisy):

Jak widać różnice nie są jakieś szczególnie dokuczliwe, ba, nawet na minimum nie ma tragedii. A jeśli wolisz detale maksymalne, poniżej wyniki z serwisu PC Games Hardware (również w Full HD):

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje