Reklama

NBA 2K21 za darmo w Epic Games Store

​Właściciele Epic Games Store przygotowali nie lada atrakcję. Od wczoraj aż do 27 maja platforma oferuje NBA 2K21 zupełnie za darmo.

Gracze śledzący ofertę Epic Games Store głównie pod kątem "darmówek" mogli zaobserwować, że od pewnego czasu jakość tychże zdecydowanie spadła. Mogło to sugerować, że platforma  - po tym, jak zbudowała wokół siebie olbrzymią bazę użytkowników - zaczyna odchodzić od rozdawnictwa, skupiając się na monetyzowaniu biznesu. Jeśli komuś się tak wydawało, najwyraźniej był w błędzie.

Epic Games Store udostępniło wczoraj zupełnie za darmo NBA 2K21, czyli najnowszą odsłonę najpopularniejszej aktualnie koszykarskiej serii. Jest to o tyle duża niespodzianka, że mówimy przecież o pozycji stosunkowo świeżej (jej premiera miała miejsce 4 września ubiegłego roku).

Reklama

Wprowadzenie takiej oferty prawdopodobnie było możliwe ze względu na to, że produkcja studia 2K Games zdobyła bardzo kiepskie oceny zarówno wśród recenzentów, jak i wśród graczy. Jednak nie wynikało to bynajmniej z jakości samej gry (wręcz przeciwnie, ta jest bardzo wysoka), a z faktu, że twórcy wprowadzili do niej agresywny system mikropłatności. Jednak w sytuacji, w której otrzymujemy podstawową wersję całkiem za darmo, trudno się nią nie zainteresować.

NBA 2K21 pozostanie dostępne za darmo aż do 27 maja, do godz. 17:00 czasu polskiego. Nie musicie w tym czasie instalować gry na dysku twardym - wystarczy, że dodacie ją do biblioteki. O ile macie założone konto w Epic Games Store, ale nawet jeśli nie, założycie je w ciągu paru minut. 28 maja na łamach platformy zadebiutuje kolejna darmowa produkcja.

Epic Games Store przygotowało także szereg promocji w ramach wyprzedaży Epic Games Sale. Po zalogowaniu się na swoje odbierzemy kupon uprawniający do zniżki 40 zł na dowolną grę w cenie powyżej 59,99 zł. Wykorzystując rabat, kupimy m.in. Cyberpunka 2077 za 119,20 zł, Disco Elysium za 64,25 zł, Watch Dogs Legion za 84,95 zł, Iron Harvest za 67,49 zł, Outer Wilds za 31,20 zł, Tony Hawk's Pro Skater 1+2 za 65,30 zł czy Assassin's Creed: Odyssey za 22,47 zł.

Dowiedz się więcej na temat: NBA 2K21

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje