Naughty Dog wróci do korzeni... nowym Crashem?

Nim Naughty Dog zaczęło tworzyć przygody Nathana Drake'a, znane było przede wszystkim z kultowej serii platformówek Crash Bandicoot.

Niestety w trakcie ery PlayStation 3 cykl został zagrzebany. Wygląda jednak na to, że wkrótce może zostać odkopany - w ofercie jednego ze sklepów internetowych pojawiła się bowiem nowa część serii, która ma trafić na PS4.

Nowy Crash Bandicoot pojawił się (i równie szybko zniknął) w ofercie francuskiego Amazonu. Z karty katalogowej produkcji wynika, że trafi ona na PlayStation 4. Czy to oznacza, że kultowa platformówka powróci?

Niewykluczone, zwłaszcza, że niedawno serwis EskimoPress donosił - powołując się na zaufanego informatora - że kolejna część cyklu rzeczywiście powstaje i tworzona jest przez jego oryginalnych twórców, czyli ludzi z Naughty Dog wspomaganych przez studio z Santa Monica.

Sama seria początkowo należała do Sony, ale w 2008 roku została wykupiona przez Activision. Źródło portalu twierdzi, że niedawno japoński koncern odzyskał do niej prawa. Oczywiście są to tylko plotki, ale EskimoPress zaznacza, że ich informator wcześniej już miał rację - twierdził, że Uncharted 4 powstaje i zostanie zapowiedziane w tym roku.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje