Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Następny epizod trzeciego sezonu The Walking Dead już dostępny

Wczoraj ukazał się kolejny odcinek trzeciego sezonu przygodówki The Walking Dead o podtytule A New Frontier. W związku z tym studio Telltale Games opublikowało nowy trailer.

Epizod - noszący nazwę Above the Law - kontynuuje wydarzenia z poprzednich. Mając na uwadze osoby, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z wcześniejszymi rozdziałami, nie przytoczymy opisu fabuły, aby nie popsuć zabawy.

Reklama

Odcinek dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Twórcy planują jeszcze edycje na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemów iOS i Android, ale nie wiadomo, kiedy wersje na wspomniane platformy ujrzą światło dzienne.

Pod względem mechanizmów rozgrywki, epizody The Walking Dead: A New Frontier nie odbiegają zbytnio od tego, co znamy z poprzednich gier studia Telltale Games. Rozgrywka sprowadza się więc do rozmawiania z napotykanymi postaciami, wykonywania sekwencji QTE i podejmowania wyborów.

W skład trwającego sezonu produkcji wejdzie łącznie pięć odcinków, co oznacza, że do wydania pozostały jeszcze dwa. Wspomniany zwiastun najnowszego rozdziału można obejrzeć poniżej, aczkolwiek lojalnie ostrzegamy - nagranie zawiera spoilery:

Dowiedz się więcej na temat: The Walking Dead: A New Frontier

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje