Reklama

Najnowszy trailer mrocznego Inner Chains odkrywa szczegóły mechaniki walki

Inner Chains w październiku trafiło pod skrzydła IMGN.PRO - globalnego wydawcy, który pomoże Telepaths’ Tree w procesie wydawniczym, lokalizacji oraz dystrybucji gry na PC, PS4 i Xboksie One. Prace idą pełną parą - sprawdźcie nowy trailer skupiający się na systemie walki.

Inner Chains to horror, który zaliczył udaną zbiórkę na Kickstarterze. IMGN.PRO i Telepaths’ Tree odkrywają kolejne obrazy tego groźnego uniwersum na nowym gameplay trailerze prezentującym walkę. Podziwiajcie szczegółowo zaprojektowane bronie oraz nowe efekty graficzne i dźwiękowe - wystrzegajcie się też zabójczych roślin. Ale to nie jedyne nowości, bo postacie otrzymały zdecydowanie bardziej zróżnicowany wygląd - różnią się teraz indywidualnym zestawem animacji ruchów i szybkością poruszania się. A ponieważ Inner Chains jest naszpikowane sekretami, na ciele wielu z nich można dostrzec generowane proceduralnie ślady po potwornych eksperymentach.

Reklama

Inner Chains to połączenie horroru i FPSa. Gra jest osadzona w surrealistycznym, mrocznym i śmiertelnie niebezpiecznym, biomechanicznym świecie. To nie ty stawiasz tutaj warunki - jesteś tylko małą częścią nieprzyjaznego, niebezpiecznego  otoczenia. Jedynym sposobem, by przeżyć, jest próba odkrycia jego tajemnic.

Jesteś mieszkańcem tego świata, zindoktrynowanym przez nauki Rządzącej Kasty. Twój cel jest jeden - dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnia Nadzieja. Wybierzesz się w fascynującą podróż, lecz wkrótce stanie się jasne, że w tym dziwnym świecie nic nie jest takie jak wydawało się na początku. Walcz o przetrwanie, zmierz się z wrogą fauną i florą, przezwycięż swoje słabości, bądź czujnym obserwatorem, a odkryjesz swoją rolę i niezwykłe sekrety otaczającego cię uniwersum. To, czy przetrwasz w pełni zależy od twojego zmysłu obserwatora, dobrego refleksu, właściwej oceny wydarzeń i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść.

Zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las, wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, które tylko czekają by pozbawić cię życia. Liczne majestatyczne świątynie opanowane przez Rządzącą Kastę również skrywają swe mroczne tajemnice - możesz je odkryć zagłębiając się w świat Inner Chains, odwiedzając wszystkie te miejsca, poznając ich historię i uzbrajając się w wiedzę, która pomoże ci w ostatecznej walce z wrogiem.

Premierę Inner Chains zapowiedziano na drugi kwartał 2017 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy