​Najciekawsze premiery gier w drugiej połowie sierpnia 2022 - fabuła, lista

South of the Circle, Two Point Campus, Cult of the Lamb i Rumbleverse to tylko kilka z najgorętszych tytułów, które zadebiutowały na rynku w pierwszej połowie sierpnia. Jeśli jesteście ciekawi jakie gry pojawią się w drugiej połowie tego miesiąca, to poniżej prezentujemy listę najciekawszych propozycji.

Rollerdrome

  • Data premiery: 16 sierpnia
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5

16 sierpnia swój oficjalny debiut zaliczy Rollerdrome, interesująca strzelanka, w której świat obserwować będziemy z perspektywy osoby trzeciej. Tytuł powstaje z ramienia producenta Roll7, który zasłynął z serii OlliOlli.

Rollerdrome opiera się tylko na rozgrywce jednoosobowej. Gra pozbawiona jest więc trybu wieloosobowego. Jeśli chodzi o sam gameplay, to ten wyróżnia się ogromnym dynamizmem nastawionym na zręczność. Wszystko to okraszone jest ruchem, brutalną walką i rozprawianiem się z przeciwnikami.

Reklama

Jak podkreślają sami producenci gry, Rollerdrome to hybryda strzelanki oraz gry skejterskiej.

Midnight Fight Express

  • Data premiery: 23 sierpnia
  • Platformy: PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One

Z kolei 23 sierpnia na rynku zagości Midnight Fight Express - intrygująca bijatyka, której autorem jest polski deweloper Jakub Dzwinel. W grze wcielimy się w byłego członka kryminalnego podziemia, który powróci do dawnego życia. Czy uda mu się rozprawić i zażegnać wszelkie niebezpieczeństwa?

Tytuł nasycony jest dynamiczną, a niekiedy nawet brutalną uliczną walką. Aby przetrwać szturmy groźnych przestępców, będziemy musieli odpowiednio zadbać o rozwijanie umiejętności naszego bohatera, jak również o wzbogacanie się w kolejny śmiercionośny arsenał typu: noże, topory, pistolety i strzelby.

Gra zawiera 41 poziomów zróżnicowanych pod względem tematyki, klimatu, jak również poziomu trudności. Deweloper chwali się, że rozgrywka w Midnight Fight Express została zaprojektowana tak, by całość przypominała dynamiczny film akcji.

Saints Row

  • Data premiery: 23 sierpnia
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Saints Row to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem Deep Silver po 9-letniej absencji dokonało reboot swojej hitowej produkcji, a ten na rynku zadebiutuje już 23 sierpnia.

W recenzji na łamach naszego serwisu pisaliśmy, że fabuła nowej części nie jest mocno odbiegająca od tego, co mogliśmy doświadczyć w oryginalnych częściach. W Reboocie z całą pewnością będziemy mieli styczność z charyzmatycznymi postaciami, zabawnymi dialogami i nietypowymi misjami, które pozwolą nam na progresowanie całej kampanii.

Na pochwałę zasługuje również silniejszy akcent na personalizację gry. Niemal każdy element rozgrywki jesteśmy w stanie w pewien sposób zmodyfikować. Saints Row (reboot) wydawany w tym roku powinien wpasować się w gusta miłośników serii.

Pac-Man World Re-Pac

  • Data premiery: 26 sierpnia
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Sama końcówka sierpnia przynosi to, co już dobrze znane. Swój oficjalny debiut zaliczy remake kultowej przygodówki Pac-Man World. Oryginał powstał w 1999 roku, więc na odświeżenie gry w nieco zmienionej formie czekaliśmy ponad dwie dekady. Trzeba przyznać, że to prawdziwa gratka dla miłośników retro produkcji.

Oczywiście Pac-Man World Re-Pac powstaje spod skrzydeł wydawcy Bandai Namco. W rozgrywce wcielimy się w tytułowego bohatera, który odkrywa, że złe Duchy porwały jego rodzinę i bliskich. Czy uda mu się rozprawić z licznymi niebezpieczeństwami i poskromić Toc-Mana?

Remaster wyróżnia się płynniejszą rozgrywką, lepszą grafiką i jeszcze szerszą perspektywą na świat, który obserwujemy. Twórcy zapowiedzieli również, że przygotowali kilka ciekawych i nowych funkcji, które powinny wpasować się w gusta zarówno starszych, jak i młodszych graczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: premiery gier | Pac-Man | Saints Row
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy