Reklama

Nadeszła Ciemność – premiera Destiny 2: Poza Światłem

​Bungie ogłosiło, że wraz z premierą dodatku Destiny 2: Poza Światłem w uniwersum Destiny rozpoczął się nowy rozdział. Ten pierwszy z trylogii dodatków stanowi początek nowej ery w Destiny 2 i jest dowodem na to, że Bungie zaangażowało się w tworzenie Destiny 2 na wiele lat. Oprócz dodatku Poza Światłem wraz z debiutem Sezonu Łowów pojawi się także nowa zawartość sezonowa obejmująca rozpoczynającą się 17 listopada kampanię fabularną.

Zarówno Sezon Łowów, jak i dodatek Poza Światłem będą stanowić kontynuację ekscytującej opowieści o Strażnikach i ich nieustannej walce o ocalenie ludzkości. W Poza Światłem gracze odkryją tajemnice Europy, walcząc z Eramis, Upadłą kell Ciemności, która chce wykorzystać nową moc - stazę do osiągnięcia swych nikczemnych celów. W międzyczasie Strażnicy stoczą też walkę z boginią wojny Roju Xivu Arath w ekscytujących wydarzeniach Sezonu Łowów, Polowaniach na Zrodzonych z Gniewu. 

Premiera dodatku Destiny 2 oznacza także pojawienie się nowego najazdu - wymagającej szczytowej aktywności, w której sześciu doświadczonych Strażników podejmie współpracę, aby dopiąć celu, którego nie da się osiągnąć w pojedynkę. Najazd Krypta z głębokiego kamienia będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy dodatku Poza Światłem od 21 listopada. Wydarzenie rozpocznie się od uwielbianej przez wszystkich ogólnoświatowej rywalizacji o to, kto jako pierwszy zdoła ukończyć ten osadzony na mroźnej Europie najazd. Chwała, tytułowe pasy i zapis w historii czeka na Pierwszą na świecie sześcioosobową drużynę po oficjalnym ogłoszeniu wyników przez Bungie.  Oficjalne ogłoszenie "Pierwszych na Świecie" odbędzie się kilka dni po premierze najazdu Krypta z Głębokiego Kamienia.

Reklama

W tym tygodniu na rynku pojawiły się konsole nowej generacji. Destiny 2 będzie dostępne zarówno na PlayStation 5 jak i Xbox Series X|S. Dodatek Destiny 2: Poza Światłem zakupiony na Xbox One będzie można przenieść nieodpłatnie na Xbox Series X|S przy pomocy technologii Smart Delivery (zarówno Poza Światłem, jak i poprzednie dodatki: Twierdza Cieni i Porzuceni są także dostępne w ramach Xbox Game Pass). Dodatki zakupione na PlayStation 4 będzie można przenieść na PlayStation 5 za darmo. 

Natychmiastowe korzyści, które czekają na graczy Destiny 2 na konsolach nowej generacji to m.in. krótszy czas wczytywania i możliwość rozgrywki pomiędzy generacjami. Zoptymalizowana wersja Destiny 2 nowej generacji ukaże się 8 grudnia. Gra będzie działała w rozdzielczości 4K (Xbox Series X i PlayStation 5) z prędkością 60 kl/s, będzie miała suwak pola widzenia i inne cechy (Xbox Series X|S oraz PlayStation 5).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje