Nadciągają testy Fallout 76

​Bethesda opisała w szczegółach plany na testy sieciowego Fallout 76. Jak ogłoszono, kreatywnie nazwana B.E.T.A. (Będę Ewaluować Testową Aplikację) pojawi się najpierw na Xbox One, już we wtorek, 23 października. Tydzień później, 30 października, ukaże się na PlayStation 4 i PC.

Twórcy wyjaśniają, że podczas fazy B.E.T.A. jednym z głównych celów będą testy obciążeniowe i limity przeciążeń. W związku z tym, serwery nie będą działały przez 24 godziny na dobę, lecz będą dostępne w określonych godzinach, by gromadzić jednocześnie jak najwięcej osób na serwerach.

W kolejnych przedziałach czasowych gra może działać od czterech do ośmiu godzin. "Naszym głównym celem jest koncentracja jak największej liczby graczy w tych okienkach. Następnie naprawiamy to, co trzeba, i ponawiamy cały proces, począwszy od dnia rozpoczęcia fazy B.E.T.A. aż do kilku dni przed premierą" - wyjaśnia Bethesda.

Reklama

Ujawniono także podstawowe założenia fabularne projektu. Wzorem wielu innych odsłon serii, przygodę zaczniemy w bezpiecznych korytarzach Krypty 76, gdzie stworzymy postać, którą poprowadzimy następnie na Pustkowiu. Miejscem akcji będą górzyste Appalachy na wschodzie Stanów Zjednoczonych.

"Podczas fazy B.E.T.A. pojawi się na pewno zachwycająca liczba błędów - o niektórych wiemy, o innych nie. Potrzebujemy waszej pomocy w przygotowaniu gry do premiery i jeszcze dalej. Wydaje nam się, że lubicie grać w gry tak, jak i my, a wasz ciągły wkład jest nieodzowny, aby stworzyć świat, którym będziemy się cieszyć przez wiele lat" - ostrzega Bethesda.

Gwarancją przystąpienia do testów jest wyłącznie złożenie zamówienia przedpremierowego na grę. Na konsolach potrzebna jest dodatkowo aktywna subskrypcja Xbox Live Gold lub PlayStation Plus. Wszelkie zgromadzone postępy przeniesiemy do pełnej wersji, debiutującej 14 listopada.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout 76

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy