Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nadciąga Assassin's Creed Ragnarok?

​Gracze spekulują, że cykl antyczny (Origins, Odyssey) w Assassin's Creed stanie się ostatecznie trylogią, lecz w sieci - i w grach - pojawiają się kolejne wskazówki, które sugerują, że kolejną odsłoną popularnej serii Ubisoftu będzie produkcja traktująca i Wikingach oraz ich kulturze i epoce.

Pierwszą wskazówką jest The Division 2, inny tytuł francuskiego studia. W jednym z budynków w tej sieciowej strzelance znaleźć można reklamę opery pod tytułem "Valhalla", w postaci plakatu. Nie byłoby w tym nic specjalnie interesującego, gdyby nie rekwizyt trzymany przez postać w reklamie.

Reklama

Jest to bowiem Rajskie Jabłko, czyli artefakt dobrze znany wszystkim miłośnikom Assassin's Creed, przewijający się przez cykl już od pierwszej odsłony. Tymczasem Valhalla to oczywiście nie tylko dawny polski portal o grach wideo, ale także miejsce przebywania poległych w chwale wojowników.

Ale to jeszcze niewiele - powicie. Racja. Idźmy więc dalej. W lutym ubiegłego roku Michele Nucera z oddziału Ubisoftu w Mediolanie opublikowała kilka grafik koncepcyjnych tajemniczego tytułu. Te przedstawiały zakapturzone postacie oraz wybitnie nordycki klimaty - z długimi łodziami na czele.

To też jeszcze niewiele, gdyby nie fakt, że jeden z plików nosił dość interesującą i mało przypadkową nazwę "michele-nucera-assassincreedragnarok-bay-09.jpg". Stąd właśnie sugestia, że taki może być tytuł kolejnej odsłony serii Assassin's Creed. Lub jednej z kolejnych, po zakończeniu antycznej trylogii.

Zgodnie z wprowadzonym niedawno, zmodyfikowanym systemem, Ubisoft w tym roku nie wyda nowej części, koncentrując się na dodatkach DLC do Assassin's Creed Odyssey i innych pozycjach w uniwersum, jak choćby odświeżonym Assassin's Creed 3, które trafiło niedawno do sprzedaży.

Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Ragnarok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje