Reklama

Nadchodzi UFC 4. Przeciek zdradza nieodległe beta testy

​Electronic Arts zapowiedziało niedawno, że do końca następnego roku fiskalnego, tj. 31 marca 2021 roku, wypuści na rynek aż 14 nowych gier.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że 4 z nich będą sportowe i jak zwykle należy się tu spodziewać kolejnych odsłon hitowych serii, tj. Madden NFL 21, FIFA 21 i NHL 21. A co z czwartą?

Tu typy były różne, ale jak wynika z najnowszego przecieku, najpewniej chodzi o produkcję dla fanów mieszanych sztuk walki, którzy chcieliby już powrócić do oktagonu, a konkretniej EA Sports UFC 4.

Informacja pochodzi od PS4Patches, które opublikowało wiele różnych plików aktualizacji PlayStation, z czego co najmniej 2 ujawniły coś, czego nie powinny. Chodzi o dzisiejszy przeciek dotyczący Call of Duty 2020 oraz wspomnianego UFC 4 - patch dla czegoś o nazwie kodowej Magnum został ostatnio dodany do Sony Network, a kiedy zainteresowani poszukali głębiej, ich oczom ukazało się logo i nazwa UFC 4.

Reklama

Co prawda nie powinno to być większym zaskoczeniem, bo EA zwyczajowo wypuszcza gry z tej serii co dwa lata, a poprzednia trafiła na rynek w 2018 roku, ale dotąd w temacie panowała cisza.

Jak sugeruje zdjęcie, aktualizacja jest przeznaczona dla “środowiska społecznościowego feedbacku", co oznacza najprawdopodobniej beta testy, co również byłoby zgodne z dotychczasową praktyką EA, które lubi testować swoje gry sportowe w zamkniętych testach.

Kiedy zatem należy spodziewać się zapowiedzi? Wydaje się, że trudno o lepszą okazję niż wydarzenie EA Play Live, które zostało zapowiedziane na 18 czerwca. Co prawda pierwotnie miało się odbyć tydzień wcześniej, ale ze względu na zamieszki w USA po śmierci George’a Floyda wydawca, podobnie jak wielu innych, zdecydował się na przesunięcie eventu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na tę konferencję, która ma być pełna “światowych premier, newsów i innych ciekawych rzeczy".

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy