Nadchodzi Turbo Soccer VR z Kamilem Grosickim

​Kamil Grosicki to czołowy piłkarz reprezentacji Polski i angielskiego klubu Hull City A.F.C. Teraz został zawodnikiem Turbo Soccer VR - nowej gry wykorzystującej technologię wirtualnej rzeczywistości, przygotowanej przez studio Dodo4Story Games. Przedstawiamy pierwsze wideo z tej produkcji.

Gracz po założeniu gogli VR przenosi się na wirtualne boisko i obserwuje akcję "z oczu" zawodnika. W zależności od wybranego trybu zabawy strzela, podaje bądź wciela się w bramkarza i broni drużyny przed stratą bramki. Gra wychwytuje jego ruchy dzięki specjalnym czujnikom na rękach i nogach, pozwalając przenieść gesty na to, co robi wirtualny zawodnik.

Turbo Soccer VR wykorzystuje HTC Vive, zestaw do wirtualnej rzeczywistości, składający się z gogli oraz bezprzewodowych kontrolerów na stopy lub dłonie. Dzięki wykorzystaniu akcelerometru, żyroskopu i dwóch czujników laserowych można precyzyjnie kopać piłkę lub odbijać strzały, gdy stajemy na bramce, a także swobodnie obracać się i rozglądać po cyfrowej murawie.

Reklama

Turbo Soccer VR zostanie wydany już niebawem na PC. Na platformach Android i iOS będzie również dostępna wersja mobilna gry - Turbo Soccer.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Turbo Soccer VR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy