Reklama

Nadchodzi prezentacja Skull & Bones ze szczegółowym spojrzeniem na grę

Jeżeli wciąż wyczekujecie premiery Skull & Bones, mamy dla Was dobrą wiadomość. Już 7 lipca ma odbyć się specjalny Ubisoft Forward Spotlight, który zostanie poświęcony w pełni produkcji Ubisoftu.

Ubisoft ma za sobą bardzo ciekawy okres. Wszystko zaczęło się od daty premiery Mario + Rabbids 2, które rozpoczęło lawinę informacji od francuskiego wydawcy. Poznaliśmy plany na przyszłość The Division, plotki dotyczące Avatara, a nawet oficjalną zapowiedź wrześniowego Ubisoft Forward, który może potwierdzić bardzo wiele spekulacji fanów.

Reklama

Jedyna gra, która nie może czekać do września to Skull & Bones. Jest to najwyraźniej na tyle niecierpliwy temat dla Ubisoftu, że prezentację postanowili zorganizować już jutro, 7 lipca o godzinie 20:00. Transmisję z tego wydarzenia będziecie mogli oglądać na żywo na Twitchu oraz YouTube.

Do prezentacji został zaledwie jeden dzień, więc Ubisoft nie powiedział wiele o tym, czego mamy spodziewać się po tym wydarzeniu. Dostaniemy szczegółowe spojrzenie na Skull & Bones, co może oznaczać obszerny fragment gameplayu i zapewne kilka słów ze strony deweloperów.

Będzie to wydarzenie, które może zweryfikować niektóre plotki. Skull & Bones oryginalnie wydawało się ciekawym projektem, ale od tego czasu gra przeszła dwa rebooty i całkowicie zmieniła kierunek rozwoju. Ostatnio mówiło się również o tym, że gra nie jest w najlepszym stanie i debiutuje głównie ze względu na zobowiązania wobec rządu Singapuru. Zdaniem niektórych osób powinien być to anulowany projekt, któremu nie pozwalają umrzeć wzięte dotacje.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy