Reklama

Nadchodzi nowy Crash Bandicoot? Zapowiedź jeszcze w tym tygodniu

​Wszystko wskazuje na to, że fani gier zręcznościowych i sympatycznego jamraja pasiastego już niebawem będą się cieszyć nową odsłoną ulubionej serii.

W sieci właśnie pojawiły się doniesienia, jakoby Activision szykowało się do ujawnienia nowej gry z serii Crash Bandicoot. Wielu influencerów otrzymało bowiem paczki marketingowe z figurkami z gry utrzymanymi w świątecznym klimacie, czym nie omieszkało się pochwalić w sieci, co może oznaczać tylko jedno - już niebawem czeka nas zapowiedź czegoś nowego związanego z tą serią.

Szczególnie że w zeszłym roku koncern postawił na taką samą taktykę i przed premierą Crash Team Racing Nitro-Fueled rozesłał influencerom i uczestnikom prasowego dnia The Game Awards 2010 świąteczne ciasteczka i inne tematyczne prezenty. A warto zaznaczyć, że już w najbliższy czwartek odbywa się The Game Awards 2019, na którym jak już słyszeliśmy doczekać mamy się wielu interesujących zapowiedzi. Przypadek? Nie sądzę.

Reklama

Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o nowym Crashu - Sony w ramach swojej aktualnej kampanii marketingowej zatytułowanej It’s Time to Play umieściło nowy model postaci dla tej gry, podobnie jak nową maskę. Co więcej, później na 4Chan pojawiły się plotki, jakoby kolejna gra serii nosiła tytuł Crash Bandicoot Worlds, więc coś ewidentnie jest na rzeczy i deweloper nawet nie próbuje tego ukrywać.

Mówiąc krótko, nie ma innej możliwości - Activision zapowie coś nowego związanego z Crashem podczas jednego z dwóch zbliżających się wydarzeń, albo jutrzejszego State of Play, albo czwartkowego The Game Awards. Oczywiście warto jeszcze nieco powstrzymać entuzjazm, bo niekoniecznie chodzi o pełnoprawną odsłonę serii podstawowej i równie dobrze Activicion może szykować dla nas dodatek do wspomnianego Nitro-Fueled albo N’Sane Trilogy, ale trzymajmy kciuki za pierwszą opcję.

Daniel Górecki - ITHardware.pl


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje