Nadchodzi duża aktualizacja Among Us

​Popularna produkcja sieciowa Among Us otrzyma 31 marca sporą aktualizację, wprowadzającą między innymi oczekiwaną, nową mapę na pokładzie statku powietrznego, a do tego także odświeżony system kont i inne mechaniki zabawy. Całość zapowiadano już w grudniu ubiegłego roku.

Łatka ma być największą, jaką wprowadzono do tytułu od 2018 roku - nawet jeśli czar i szał na Among Us nieco już chyba przeminął, wraz z powrotem streamerów do GTA 5. Wspomniany samolot to zadania związane z tą lokacją, a do tego także drabiny, czym twórcy chwalą się wykrzyknikiem.

Darmowy patch to także "system kont do radzenia sobie z moderacją", opcja wyboru pomieszczenia startowego oraz - jakże istotne - kolejne kapelusze dla naszych postaci. Najważniejsza jest jedna nowa mapą, na którą gracze czekają już od dłuższego czasu. Twórcy tłumaczą, że potrzebowali czasu.

Reklama

"Tworzenia map i dodatków nie jest po prostu przygotowaniem czegoś i wrzuceniem tego na PC. Nasza gra jest na wielu platformach, więc wszystko musi działać na jak największej liczbie urządzeń" - wyjaśnia studio Innersloth. Among Us wydano na PC, Switch oraz - za darmo - na telefonach.

"Świetnie jest, gdy gra staje się niespodziewanie popularna, ale to wiąże się także z licznymi problemami, które były dla nas absolutną nowością. Wygląda jednak na to, że na poszukiwanie mordercy na pokładzie statku powietrznego nie trzeba będzie czekać już dużo dłużej.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Among Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy