Reklama

Nadchodzi drugie demo Resident Evil Village

​Właśnie dowiedzieliśmy się, że już niebawem będziemy mogli pograć w drugie demo nadchodzącej gry, które zapowiada się jeszcze lepiej niż pierwsze.

W styczniu tego roku Capcom zaskoczył wszystkich niespodziewanym udostępnieniem wersji demo swojego nadchodzącego tytułu Resident Evil Village, a co więcej już wtedy zapowiedział, że to dopiero początek i wiosną mamy się spodziewać jeszcze silniejszego uderzenia.

I stało się... Capcom zapowiedział kolejne demo, którego będziemy mogli spróbować już w maju i nie da sę ukryć, że to zapowiada się wyjątkowo dobrze, dając nadzieję na kolejną świetną odsłonę popularnej serii. 

Demo będzie dostępne na PC (Steam), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia, ale co ciekawe w mocno limitowany sposób, tj. tylko przez jeden dzień, w ciągu którego każdy użytkownik dostanie godzinę na przetestowanie produkcji.

Reklama

Wersja demonstracyjna pozwoli zapoznać się z tytułową wioską i otaczającymi terenami zamkowymi, które będzie można dowolnie eksplorować - jedynym ograniczeniem jest dostępne 60 minut zabawy. Demo będzie do wcześniejszego pobrania 30 kwietnia, a w Europie będzie dostępne do grania od 2 maja od godziny 2:00 w nocy do 3 maja do godziny 2:00.

Co ciekawe, posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli się cieszyć wczesnym dostępem do tego demo, ale podzielonym na dwie 30-minutowe sesje obejmujące każdy z dwóch obszarów.

Dostępna zawartość jest taka sama, ale pozwoli użytkownikom platform Sony uzyskać dostęp do demo dwukrotnie, z czego pierwszy raz już w nadchodzący weekend. Capcom nazywa to 8 Hours in Village, bo w tym przypadku demo nie będzie dostępne przez 24, ale 8 godzin, tj. od godziny 19:00 w niedzielę, 18 kwietnia do 3:00 w poniedziałek, 19 kwietnia.

Tydzień później dostaną zaś dostęp do drugiego obszaru, czyli zamku - demo dostępne będzie w tych samych godzinach. Kolejny weekend to wspomniany weekend dla wszystkich, po którym pozostanie już tylko kilka dni do premiery, bo Resident Evil Village trafi do sprzedaży już 7 maja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje