Reklama

Nadchodzi Dirt Rally 3 i "coś zupełnie nowego" w ramach serii

​Mamy dobre wieści dla fanów wyścigów samochodowych od Codemasters, bo studio szykuje się właśnie do dużej zapowiedzi.

Aktualizacje zawartości dla Dirt Rally 2.0 dobiegają końca, ale fani serii nie mają powodów do zmartwień, bo studio Codemasters absolutnie nie skończyło jeszcze ze swoimi wyścigami. Co więcej, firma planuje ujawnić “zupełnie nowe doświadczenie" dla serii Dirt oraz trzecią pełnoprawnę odsłonę, która wznieść ma serię na zupełnie nowy poziom. Co to wszystko oznacza? Na razie możemy się tylko domyślać, bo twórcy nabrali wody w usta i nie chcą zdradzić żadnych szczegółów, pozostawiając nas w strefie "gdybania".

Oznacza to mniej więcej tyle, że mamy potwierdzoną nową część gry oraz możemy spodziewać się czegoś dodatkowego, co ją rozszerzy i jest już "tuż za rogiem", a więcej informacji poznamy "wkrótce". I choć wszystko to brzmi bardzo enigmatycznie, to przynajmniej mamy pewność, że Codemasters nie chce zastąpić Dirt Rally czymś innym (czego obawiała się część fanów), a jedynie rozbudować doświadczenia graczy, więc z pewnością mamy powody do radości.

Reklama

W poście na blogu firmy możemy przeczytać, że mają w głowie kilka pomysłów: - Mamy duże plany, napędzane pasją zespołu deweloperskiego, oddanego wyłącznie temu, że wznieść serię Rally na jeszcze wyższy poziom. Nie usłyszycie o tym przez jakiś czas, ale kiedy już usłyszycie... będziecie bardzo podekscytowani tym, co ma nadejść. Mówiąc krótko, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne informacje od dewelopera i ogrywać wciąż aktualizowane Dirt Rally 2.0.

Przypominamy, że druga część tych niezwykle realistycznych wyścigów rajdowych, która oferuje graczom niezwykle wymagający model jazdy, uwzględniający nawet takie czynniki, jak nawierzchnia, pogoda czy osad na oponach, zadebiutowała w lutym ubiegłego roku i pomimo wysokiego poziomu trudności przyciągnęła przed ekrany rzesze fanów. Teraz, po ponad roku od premiery, wciąż możemy liczyć na nową zawartość, dzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania, a do tego Codemasters sugeruje, że mamy spodziewać się jeszcze kilku mniejszych update’ów oraz innych niespodzianek.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje