Nadchodzi Crysis 2 Remastered? Twórcy podgrzewają atmosferę

​Twórcy Crysisa opublikowali w social mediach tajemnicze wiadomości. Niektórzy są przekonani, że jest to dyskretna zapowiedź remastera drugiej odsłony serii. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, ponieważ dostaliśmy już odświeżoną edycję pierwszego epizodu.

Moda na remastery trwa w najlepsze, a wydawcy, widząc, że cieszą się one niemałą popularnością i generują konkretne zyski, przywracają do życia gry ze swojej oferty. Ostatnio na rynku zadebiutowała odświeżona trylogia Mass Effect, który aktualnie zbiera przyzwoite oceny. Jakiś czas temu do sprzedaży trafił Crysis Remastered i właśnie on podzielił społeczność zgromadzoną wokół tej serii. Deweloperzy nie są najwyraźniej zrażeni krytyką, ponieważ prawdopodobnie szykują nową wersję Crysisa 2 stanowiącego kontynuację "jedynki".

Sugerują to niejako tajemnicze posty opublikowane na oficjalnym profilu społecznościowym marki. Czujni obserwatorzy przypominają, że w identyczny sposób przygotowywano nas na nadejście Crysis Remastered. Ciężko dowieść, czy Crysis 2 Remastered rzeczywiście istnieje, ale obecnie wiele na to wskazuje. Niestety, nie wiemy, kiedy produkcja miałaby zadebiutować. Oryginalne wydanie "dwójki" trafiło do graczy w marcu 2011 roku.

Reklama

Akcja fabuły startuje trzy lata po wydarzeniach przedstawionych w poprzednim epizodzie, z kolei Ziemia stanowi istne pole bitwy, w której ludzkość mierzy się z inwazją obcych. Jakby tego było mało bohaterowie muszą stawić czoła nie tylko kosmitom, ale też wrogim żołnierzom z grupy C.E.L.L. Tytuł wyróżnia spora swoboda działania, chociaż oczywiście nie jest to pełnoprawny sandbox. Zawiera jednak rozbudowane lokacje.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Crysis 2 Remastered

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy