Reklama

Na The Game Awards zobaczymy dziesięć zapowiedzi

​Organizowana przez Geoffa Keighley’ego impreza The Game Awards od samego początku służyła do zapowiedzi nowych gier i pokazywania trailerów pod przykrywką wręczania nagród deweloperom, co zawsze w mniejszym lub większym stopniu spychano na boczny tor. Wydaje się, że w tym roku będzie podobnie.

Sam organizator poinformował bowiem na Twitterze, że grudniowa transmisja na żywo będzie okazją do zaprezentowania "ponad dziesięciu" nowych gier. Możemy także liczyć na nowe informacje na temat produkcji, które doczekały się już zapowiedzi, choćby na czerwcowych targach E3.

Reklama

"Mamy prawdziwie niesamowity program na nadchodzący tydzień. Na The Game Awards pokaże dziesięć nowych gier, których wcześniej nigdy nie pokazywano, a także aktualizacja na temat istniejących tytułów. W nadchodzących dniach podzielimy się pewnymi wskazówkami..." - napisał Keighley.

O czym mowa? Jedynym pewnikiem wydaje się być Alien: Blackout. Ten tytuł wspomniany Keighley wydawał się zwiastować już 2 listopada, gdy opublikował na Twitterze wpis "Worlds Will Change", czyli "Światy się zmienią". Skorzystał z fontu, który do złudzenia przypomina inne napisy korporacji Weyland-Yutani, bardzo dobrze znanej wszystkim miłośnikom serii Alien.

Poza tym możemy tylko spekulować. Nieoficjalnie mówi się o nowym Mortal Kombat, a niemal stałym gościem w ostatnich latach stał się Hideo Kojima wraz ze swoim Death Stranding, więc gracze także i w tym przypadku spodziewają się jakichś nowości. A może także nowy zwiastun polskiego Witchfire, zapowiedzianego na imprezie rok temu?

Dla skrupulatności warto przypomnieć także o nagrodach. Większym zaskoczeniem nie będzie fakt, że najwięcej nominacji - po osiem - zdobyły God of War oraz Red Dead Redemption 2, w tym jako gra roku, najlepsze reżyseria, najlepsza narracja, najlepsza dyrekcja artystyczna, najlepsza muzyka i tak dalej.

Impreza The Game Awards 2018 odbędzie się w następny czwartek, 6 grudnia. Start o godzinie 02:30 nad ranem, a więc w Polsce będzie już kolejny dzień, piątek, 7 grudnia. Transmisja - jak zawsze - na wszystkich możliwych platformach, z popularnym Twitch.tv na czele.

Dowiedz się więcej na temat: The Game Awards

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje