Na Ryby: Twórcy gry udostępnili nowe łowisko - Morze Śródziemne!

Wędkarstwo jest twoim hobby, bez którego nie potrafiłbyś normalnie funkcjonować? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z łowieniem ryb? Niezależnie od tego, do której opcji się kwalifikujesz, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że...

...z powodu natłoku rozmaitych obowiązków, nie zawsze istnieje możliwość oddania się tej szlachetnej pasji. Co wtedy zrobić? Jest pewien sposób. Wystarczy włączyć komputer, wejść tutaj i potrenować swoje umiejętności w jednej z najciekawszych i najbardziej rozbudowanych gier o tej tematyce. Tym bardziej, że właśnie pojawiła się aktualizacja, która wnosi do, i tak już rozbudowanego, zestawu łowisk kolejne - Morze Śródziemne.

Dzięki niemu wszyscy miłośnicy wędkarstwa mają szansę zarzucić przysłowiowy "kijek" w otwartą wodę. Łowienie na nim będzie nie lada gratką. Wszystko sprawą tego, że nowa miejscówka będzie jednocześnie stanowić największe skupisko rekinów w grze (będzie ich można tutaj złowić aż 24).

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotował dla nas producent. W najbliższy weekend (19-20.07) każdy fan wędkowania sportowego będzie mógł sprawdzić się i poczuć smak rywalizacji - na Morzu Śródziemnym odbędą się bowiem kolejne Weekendowe Mistrzostwa w polowaniu na rekiny.

W tym czasie łowisko będzie otwarte dla wszystkich użytkowników. Dla najlepszych graczy w poszczególnych kategoriach czekają jak zwykle atrakcyjne nagrody: banknoty i trofea. Start: Sobota 00:00.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy