Mundial za darmo w FIFA 18!

EA Sports potwierdziło nieoficjalne doniesienia i ogłosiła, że FIFA 18 otrzyma bezpłatną aktualizacje, która wprowadzi do gry tryb powiązany z tegorocznymi mistrzostwami świata w piłce nożnej.

W produkcji pojawi się możliwość rozegrania odbywającego się w Rosji turnieju jedną z 32 reprezentacji zakwalifikowanych do zmagań, w tym Polską. Gracze spróbują przejść fazę grupową i awansować do wielkiego finału w Moskwie. Pojawi się także funkcja rozegrania sieciowych zawodów.

Wariant bazuje na licencji wydarzenia, co oznacza, że nie zabraknie autentycznych składów, strojów i herbów poszczególnych drużyn. Autorzy obiecują również odwzorowanie znanych z rzeczywistości dwunastu stadionów skonstruowanych przez naszych wschodnich sąsiadów, otoczenia aren i flagi kibicowskie. Poza tym przeniosą do gry piłkę meczową oraz puchar.

Reklama

W planach jest też opcja zorganizowania własnej wersji imprezy, z udziałem ekip, które nie przeszły pomyślnie etapu eliminacji. To oznacza, że zainteresowani staną przed szansą zdobycia trofeum Włochami, Holendrami lub Amerykanami.

Twórcy przygotowują także mistrzowską odmianę trybu Ultimate Team, w którym dowodzi się drużynami złożonymi z gromadzonych w trakcie zabawy kart piłkarzy. W nowym wydaniu wariantu znajdą się powiązane z rzeczywistym turniejem "dynamiczne" kartoniki zawodników, których statystyki zmienią się w zależności od wydarzeń na boiskach w Rosji.

To nie wszystko, ponieważ modyfikacji ulegnie system zgrania - mechanizm oprze się nie na dopasowywaniu lig i klubów, a narodowości. Developerzy zaimplementują również ikony, czyli wybranych sportowców będących największymi legendami w historii mundiali.

Autorzy rozbudują też polski komentarz - na potrzeby łatki Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali dodatkowe kwestie odnoszące się do czerwcowych zawodów. Ponadto produkcja wzbogaci się o świeży zestaw przerywników filmowych.

Aktualizacja zatytułowana 2018 FIFA World Cup Russia zadebiutuje 29 maja na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Warto podkreślić, że wszyscy posiadacze gry FIFA 18 pobiorą patch za darmo.

Poniżej można obejrzeć zwiastun trybu bazującego na tegorocznych mistrzostwach świata:

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy