MultiVersus: Popularna postać zostaje osłabiona, ale...

Jedna z najbardziej popularnych postaci, występujących w MultiVersus, została osłabiona. Ale gra nią dalej ma być bardzo satysfakcjonująca.

Autorzy MultiVersus, firma Player First Games mogliby zostać oskarżeni o swego rodzaju antypatię wobec królików, gdyby Bugs - jedna z postaci gry - zobaczył, co wprowadza najnowsza aktualizacja. Tony Huynh, współzałożyciel firmy oraz reżyser gry, potwierdził, że ta jedna z najbardziej ulubionych postaci nowej bijatyki studia zostanie mocno osłabiona. Sama gra pojawiła się ledwo 10 dni temu, a zapowiedziana aktualizacja została zaplanowana na okres po popularnym turnieju bijatyk - EVO 2022. Turniej ten potrwa od 5 do 7 sierpnia, więc kilka dni potem możecie spodziewać się update’u.

Reklama

What’s up, Doc?

Wróćmy jednak do postaci Królika Bugsa. W aktualnie dostępnej formie Bugs jest potężny, zbyt potężny. Wielu graczy skarży się, że jego rakiety potrafią zadać ogromne obrażenia przeciwnikom, o ile tylko są dobrze wycelowane - i to nie jedyny atak tej postaci, który potrafi szybko zakończyć mecz dla innych graczy. Na szczęście jednak nadal jest dobra wiadomość dla tych, którzy tak polubili Bugsa, że teraz nie wyobrażają sobie gry żadną inną postacią. Autorzy gry już raz przekonali się, jak to jest zepsuć jedną postać - TaZa - było to jeszcze w czasie otwartej bety. Tym razem jednak reżyser gry zapewnia, że Bugs nadal będzie sprawiał graczom mnóstwo frajdy, mamy więc nadzieję, że skutki aktualizacji będą bardziej wyważone niż te w przypadku szalonego diabła tasmańskiego. O wszystkim jednak przekonamy się za około 8 dni.

A która postać dzisiaj będzie twoją ulubioną?

W razie gdyby jednak okazało się, że zmiany są zbyt dotkliwe, gra oferuje mnóstwo innych ciekawych postaci. Na początku otwartej bety w grze pojawili się: gwiazda NBA, LeBron James, Shaggy, Wonder Woman czy Batman - oni też wyglądają jak interesujący wybór. Jedno jest pewne - gra dopiero co zadebiutowała, a już cieszy się ogromną popularnością. Zanim jeszcze trafiła do fazy otwartej bety, zainteresowało się nią ponad 100 tysięcy osób. Wygląda na to, że szykuje się nam kolejny potężny hit 2022 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy