Reklama

Można już pobierać Red Dead Redemption 2 na PC

​Red Dead Redemption 2 w wersji PC debiutuje dopiero 5 listopada, lecz na zainteresowanych graczy czeka konieczność pobrania całych 105 GB danych. Dobrze więc, że Rockstar już dzisiaj zdecydował się uruchomić preload, czyli opcję wcześniejszego ściągania danych, by w dniu debiutu już nie czekać.

Aby rozpocząć ściąganie już teraz, wystarczy włączyć aplikację Rockstar Games Launcher oraz wcisnąć przycisk oznaczony wiele mówiącym napisem "pre-load". To wszystko o ile oczywiście zdecydowaliśmy się na złożenie zamówienia przedpremierowego i mamy grę w bibliotece.

Po wielu miesiącach spekulacji na początku października deweloper zdecydował się oficjalnie potwierdzić datę premiery komputerowej wersji swojego najnowszego hitu. Produkcja jest dostępna na Rockstar Games Launcher, Epic Games Store, Green Man Gaming, GameStop, Humble Bundle.

Reklama

Tytuł będzie też jedną z produkcji startowych dla usługi Google Stadia w dniu 19 listopada, ale jak łatwo zauważyć na liście nie ma... Steama - deweloperzy zdecydowali się wbić Valve szpilkę i wziąć pieniądze od Epic - tutaj użytkownicy będą musieli poczekać na ten wielki debiut aż do grudnia.

Co warto podkreślić, decydując się na zakup przedpremierowy przez Rockstar Games Launcher możemy liczyć na specjalne premie. Jakie? Dwie gry Rockstar Games na PC (do wyboru GTA 3, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully, L.A. Noire: The Complete Edition lub Max Payne 3). Do tego kilka bonusów w samym RDR2, jak niezbędnik bandyty w trybie fabularnym, koń bojowy w trybie fabularnym, mapa skarbów w trybie fabularnym, gotówka w trybie fabularnym oraz 50 sztabek złota w Red Dead Online.

Red Dead Redemption 2 to pierwsza gra z serii, która trafi na PC. Zawierać będzie ulepszenia techniczne i graficzne, a także nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów, uzbrojenie i nie tylko.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy