MouseCraft od polskiego studia Crunching Koalas wkrótce na Steamie!

Nieco ponad miesiącu temu pisaliśmy o sukcesie polskiego studia Crunching Koalas na gamescomie.

Teraz ich najnowsza gra - MouseCraft, ciekawe połączenie Lemmingów i Tetrisa - została zaakceptowana w systemie Greenlight i wkrótce pojawi się na Steamie w ramach "wczesnego dostępu". MouseCraft pnie się do góry - gra oficjalnie ukaże się na Steamie (jeszcze przed premierą - w ramach programu "wczesny dostęp").

Z tej okazji twórcy przygotowali aktualizację o nazwie "Co-creation Update". Szczegóły na jego tematu, wraz ze statystykami dotyczącymi sprzedaży wersji alfa i informacjami na temat tego, jak gra dostała się na greenlight, możecie znaleźć TUTAJ, albo przeczytać ich skrót poniżej.

Reklama

Warto przypomnieć, że gra we wczesnej wersji jest cały czas darmowa. Ściągnąć ją możecie TUTAJ. Jeżeli gra spodoba się wam, możecie kupić jej pełną wersję za tyle, ile uznacie za słuszne. Pozwoli wam to rozdystrybuować swój wkład (jak pokazane to zostało TUTAJ) pomiędzy konkretne aspekty gry, na których wam zależy.

Aktualizacja, która pojawi się w związku z ukazaniem się gry na Steamie zawierać będzie: nowe mapy, nowe lokacje, mapę gry, nowe rodzaje klocków, a także klucze Steam dla tych, którzy zdecydowali się zapłacić już za grę.

MouseCraft uczestniczy też w promocji NotOnSteamSale, TUTAJ. Nie sugerujcie się nazwą - wszyscy, którzy kupią grę do końca tego dnia, otrzymają klucze steamowe. Cena, którą zaoferujecie, nie ma znaczenia. Od czwartku ustalony zostanie próg cenowy, od którego kupujący otrzymywać będą kod. Na samym Steamie cena wynosić będzie 7 dolarów. Jeżeli nie jesteście pewni, czym tak właściwie jest MouseCraft, obejrzyjcie poniższy materiał wideo:

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: MouseCraft | Crunching Koalas | Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy