Reklama

Motorbike Garage Mechanic Simulator startuje dziś na Steam

Chciałbyś zostać mechanikiem motocyklowym, ale masz ciut za mało kasy na motocykl albo założenie warsztatu? W grze Motorbike Garage Mechanic Simulator możesz być sam na sam z drogimi, lśniącymi chromem ślicznotkami. Możesz podziwiać ich kształty. Dotykać. Próbować nowych rzeczy. Nie martw się, jeśli wykręcisz coś niewłaściwego, możesz zacząć od nowa.

Ta miejscówka oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby spełnić marzenia - jest garaż, w którym możesz rozbierać, naprawiać i składać od zera motocykle. Na wyposażeniu jest laptop do kupowania nowych części zamiennych i polowania na okazje na rynku wtórnym. Jest też malarnia, w której można zabawić się z częściami.

Każdy chopper w grze ma 260 części zamiennych. Niemal każda część występuje w wielu odmianach, więc jest ponad 600 wariantów. Wymiana podnóżków w maszynie klienta to fraszka, ale co powiesz na złożenie choppera od zera? To masa pracy i satysfakcji.

Reklama

Obdarz maszynę miłością i uwagą, na przykład dbając o pomalowanie części na pasujące kolory, a klient zapłaci dużo więcej niż wydałeś na części. Będziesz mieć przystojną sumkę na rozwój firmy.

Poza kasą gromadzisz punkty doświadczenia. A im więcej EXP, tym trudniejsze zadania od klientów. Istotne też, że losowy system generowania misji nie jest zupełnie losowy...

Motorbike Garage Mechanic Simulator ukaże się na Steam dziś o 17:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy