Reklama

Motocykle w kolejnym rozszerzeniu do GTA Online

​Studio Rockstar zapowiedziało nowy dodatek do Grand Theft Auto Online. DLC skoncentruje się na motocyklach, przynosząc ze sobą kilka niedostępnych wcześniej tego typu pojazdów.

Rockstar nie próżnuje i ciągle rozwija sieciowy moduł Grand Theft Auto Online. Developerzy zaprezentowali kolejne rozszerzenie do produkcji, wraz z którym spełniają prośby fanów - skupi się bowiem na jednośladach.

Dodatek nie tylko wprowadzi nowe modele wspomnianych maszyn, ale także opcję utworzenia motocyklowego gangu, który będzie mógł składać się z maksymalnie ośmiu użytkowników. Pojawią się też aktywności grupowe, szczegółów jednak nie podano.

Twórcy obiecują też zaimplementowanie opcji pozwalającej modyfikację poszczególnych motocykli u specjalnego mechanika, ale konkretów na ten temat brak. Zapewne jednak gracze będą mogli nie tylko zmienić wygląd pojazdów, ale też poprawić osiągi.

Reklama

Data premiery rozszerzenia Bikers - bo tak będzie się nazywać - nie jest znana. Pewnym jest natomiast, że zostanie wydany na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje