Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Moto: Hot Tracks - nowe wyścigi od wydawnictwa Vivid Games

Moto: Hot Tracks to nowa propozycja dla fanów mobilnego grania od krakowskiego studia Fontes /materiały prasowe

Bydgoska firma ujawniła nowy projekt, który za kilka miesięcy trafi w ręce graczy. Miłośnicy mocnych wrażeń związanych z wysokimi prędkościami i ekstremalnymi akrobacjami w powietrzu powinni być zachwyceni.

Moto: Hot Tracks zapowiada się na dynamiczną, zręcznościową grę wyścigową przedstawioną w artystycznym, abstrakcyjnym stylu wizualnym. Gra ma wykorzystywać realistyczny model fizyki sterowania pojazdami oraz interakcji z otoczeniem.

Reklama

Jak ujawnili twórcy - w ręce graczy trafi ponad 100 zróżnicowanych tras, na których stawią oni czoła przeciwnikom z całego świata, podczas których ważna będzie zarówno szybkość jak i precyzja pokonywania wymagających przeszkód. Gra posiadać będzie również edytor tras, umożliwiający konstruowanie nowych poziomów i dzielenie się nimi ze społecznością:

Producentem gry jest krakowska spółka Fontes, która już wcześniej z sukcesem wyprodukowała grę o tematyce motoryzacyjnej - Race Illegal: High Speed 3D.

Vivid Games jako wydawca zajmie się doradztwem w zakresie designu, monetyzacji, udostępni swoje technologie, jak również dostarczy grę na światowy rynek.

Moto: Hot Tracks zostanie wydana w modelu free-to-play w pierwszym półroczu przyszłego roku. Będzie to pierwsza gra mobilna zapowiedziana przez Vivid Games na 2018 rok, ale nie jedyna - bydgoska spóła planuje wypuścić na rynek jeszcze cztery dodatkowe pozycje, które wcześniej nie zostały zaanonsowane. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wieści, a w tzw. międzyczasie zapraszamy do obejrzenia zwiastun z Moto: Hot Tracks poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Moto: Hot Tracks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama