Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mosh Pit Simulator od Sosa Sosowskiego wkrótce na Steamie

​Legendarny już za życia, polski twórca niezależny Sos Sosowski (znany niekiedy także jako Mikołaj Kamiński) już 31 stycznia wyda na Steamie swój kolejny projekt rewolucjonizujący branżę gier wideo. Mowa oczywiście o Mosh Pit Simulator, zmierzającym do programu Early Access. Tylko na VR!

Platformy docelowe to HTC Vive, Oculus Rift oraz Windows Mixed Reality. "VR to wciąż nowe medium i choć pracuję nad tym tytułem już od dwóch lat, to nadal nie mam pojęcia, co w ogóle robię" - wyjaśnia Kamiński, pisząc o debiucie w inicjatywie Early Access dla wczesnych wersji gier.

Reklama

Całość wydaje się przypominać nieco Goat Simulator, gdyby oczywiście przenieść całość do rzeczywistości wirtualnej. Otrzymujemy otwarty świat sporych rozmiarów (niemal 1 kilometr kwadratowy do zwiedzenia), w którym rozbijamy się, sterując humanoidalną istotą.

"Są jak zombie, ale mniej obrzydliwe, całkiem nieszkodliwe i chcą po prostu wieść normalne życie. Nie mają mózgów oraz kości, ale starają się wychodzić na zakupy, prowadzić samochody, umawiać się na randki, choć niekoniecznie z powodzeniem" - opisuje swoich bohaterów twórca-wizjoner.

Jak można się domyślać, w ukończeniu wszystkich tych czynności pomóc będzie musiał gracz, dysponujący szeregiem pomocnych funkcji. Możemy budować własne konstrukcje, a także korzystać z rakiet, materiałów wybuchowych oraz silników.

Do tego tryb fabularny z całkiem szaloną opowieścią, możliwość automatycznego zapisywania powtórek jako plików GIF, co potwierdza tylko, że Sos Sosowski świadomie i odważnie podąża za społecznościowymi trendami i życzymy mu sukcesu co najmniej na miarę Fortnite.

Dowiedz się więcej na temat: Mosh Pit Simulator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje