Reklama

Mortal Kombat X: Wersja PC bez wsparcia producenta

Ta wiadomość może nie tylko zasmucić, ale także mocno zirytować niektórych graczy PC.

Duet NetherRealm & Warner zamierza wykonać na pecetowcach wyjątkowo efektowne fatality. Jeśli śledzicie temat MK: X, to wiecie, że gra doczeka się wkrótce paczki z Alienem (i trzema innymi postaciami), a niedługo później wszystkie DLC zbierze do kupy Mortal Kombat: XL.

Słusznie użytkownicy PC pytali w ostatnim czasie, dlaczego na końcu nowych zwiastunów nie ma steamowego znaczka, ale odpowiedź, którą wam tu sprezentuję, nie ucieszy nikogo.

Jeden z pracowników NetherRealms ujawnił na oficjalnym forum gry, że drugi Kombat Pack będzie dostępny wyłącznie na na PS4 i XBO. Potwierdzono także, że edycja XL nie ukaże się na pecetach, a świeżutka beta poprawionego kodu sieciowego ma hulać  na konsolach i tylko na konsolach.

Reklama

Innymi słowy: porzucono 500 tys. graczy (przynajmniej tyle kupiło grę według SteamSpy), którzy zakupili wersję na pecety i którzy - w momencie premiery - musieli się zmagać z niedoskonałościami portu. Warnerowi wypada pogratulować. Od lat nikt nie zrobił tyle dla promocji konsolowego grania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy