Moon Runner - zaskakująco ładna gra o eksploracji Księżyca

​Moon Runner to nowość w katalogu Steam. Gra zadebiutowała we wczesnym dostępie i zbiera dobre oceny.

Moon Runner to dosyć prosta gra, w której trafiamy na Księżyc, wcielając się w członka specjalnej jednostki, mającej na celu odszukanie monolitów odkrytych na powierzchni ziemskiego satelity (wszelkie porównania do "Odysei kosmicznej" będą jak najbardziej słuszne). Przeszkodą w realizacji zadania okazują się agresywne roboty, którym musimy stawić czoła.

Autorzy ze studia Fractal Interactive przygotowali połączenie eksploracji, survivalu i akcji, zawierając w nim nie tylko obowiązkowe, ale także opcjonalne zadania do wykonania.

Moon Runner zaskakująco dobrze prezentuje się od strony wizualnej. Miejscami pozwala poczuć nam, jakbyśmy naprawdę, przed ekranem komputera, przemierzali księżycowy krajobraz.

Reklama

Moon Runner - to dopiero początek

Na tę chwilę Moon Runner to gra absolutnie niszowa. Na Steamie ma zaledwie... 18 ocen. Jednak w sieci pojawia się coraz więcej pozytywnych opinii na jej temat, co w połączeniu z faktem, że można ją pobrać zupełnie za darmo, może sprawić, że wkrótce liczba graczy wyraźnie się zwiększy. Jeśli interesujecie się kosmosem i wszystkim, co z nim związane, zdecydowanie powinniście wypróbować ten tytuł.

Fractal Interactive to niszowy zespół, który do tej pory wydał na Steamie tylko jedną grę. W sierpniu 2020 roku ukazał się Boom Boomerang, darmowa zręcznościówka przeznaczona do zabawy w wirtualnej rzeczywistości. Nie przebił się on jednak do szereszej publiki. Na Steamie opublikowano... 7 recenzji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy