Reklama

Monster Hunter: World z kolejnym sukcesem

Capcom podzielił się nowymi wynikami osiąganymi przez Monster Hunter: World. Produkcja cieszy się dużą popularnością.

Jak poinformowali przedstawiciele wydawcy, łączny nakład gry opowiadającej o polowaniu na bestie przekroczył 6 milionów egzemplarzy. Pod uwagę brane są kopie sprzedane cyfrowo oraz wysłane do sklepów. Warto zaznaczyć, że trzy dni po premierze, rezultat wynosił 5 milionów egzemplarzy.

O sukcesie świadczą także dane ujawnione w międzyczasie przez firmę Sony. Okazuje się, że w ubiegłym miesiącu tytuł był najchętniej kupowanym w sklepie PlayStation Store. Pozycja znalazła się na szczycie listy bestsellerów zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie.

Reklama

Natomiast tuż przed weekendem produkcja otrzymała kolejną aktualizację. Na PS4 łatka usunęła problemy, które nie pozwalały graczom używać opcji związanej ze składami, a więc odpowiednikiem gildii. Na obu platformach docelowych naprawiono zaś szereg mniejszych i większych błędów. Pełna lista zmian znajduje się we wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie projektu - TUTAJ.

Podstawowe założenia nie uległy zmianom względem poprzednich części - wcielamy się w łowcę polującego na zróżnicowane bestie. Twórcy jednak postanowili odświeżyć formułę zabawy, osadzając akcję w otwartym świecie, który zwiedzimy ze swobodą. Nie zabrakło oczywiście opcji rozgrywki sieciowej pozwalającej tropić kreatury we współpracy z innymi osobami.

Monster Hunter: World dostępne jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4. W planach jest też edycja PC, która jednak ujrzy światło dzienne dopiero jesienią.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy