Monster Hunter World - pudełkowa wersja na PC dostępna od 3 września

​Monster Hunter World pojawi się wkrótce w wydaniu na komputery osobiste. Firma Capcom ogłosiła, że pudełkowe wydanie gry na PC będzie dostępne od 3 września. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Pudełkowa wersja gry Monster Hunter World zostanie wydana na płytach DVD, dzięki czemu gracze nie będą musieli pobierać dużej liczby danych z internetu. Dodatki do gry, które dotychczasowo były dedykowane konsolowej wersji Monster Hunter World będą dostępne dla posiadaczy wersji na komputery osobiste za darmo w późniejszym terminie.

Gra Monster Hunter World ukazała się na początku tego roku na konsole, zyskała tytuł najlepiej sprzedającej się gry w całej historii firmy Capcom, dzięki ponad 8 milionom kopii sprzedanych na całym świecie. W Monster Hunter World na PC gracze ponownie wcielą się w łowców i zapolują na przeogromne bestie, czyhające w rozległych ekosystemach, zarówno w trybie solo kooperacyjnym, do czterech graczy maksymalnie.

Reklama

W Monster Hunter: World czeka nas podróż śladami pradawnych smoków, które raz na dekadę podejmują się migracji przez wielkie morze, a miejscem ich przeznaczenia jest ląd zwany Nowym Światem. Otrzymując zadania od Komisji Badawczej, gracze wyruszą na wielką wyprawę przez wielki i tajemniczy ląd, by zgłębić jego sekrety i panujące tam zjawiska. Gdy myśliwi wypełniają powierzone im misje, wzrok Komisji Badawczej skupiony jest na Zorah Magdaros - kolosalnym starszym smoku, wyrastającym nad ziemią niczym wulkan.

Przy okazji firma Capcom poinformowała, że wersja cyfrowa będzie dostępna na początku sierpnia i będzie kosztowała około 259 zł. Co ciekawe, pudełkową wersję gry będzie można kupić sporo taniej (np. na muve.pl będzie kosztować 194 zł).

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Monster Hunter: World

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy