Reklama

Monster Hunter: World - dwa nowe trailery!

Capcom wypuścił kolejne trailery Monster Hunter: World. Pokazują one malownicze krajobrazy, jakie obejrzymy podczas eksploracji świata oraz potwory, które spotkamy w trakcie rozgrywki i sposoby jak na nie zapolować.

Monster Hunter jest serią lepiej znaną konsolowcom. Dotychczas action RPG o łowcy potworów ukazywał się głównie na PlayStation i Xboxie. Część World jest pierwszą, która pozwoli użytkownikom komputerów osobistych na poskramianie wszelakich monstrów.

Premiera gry przewidywana jest na początek 2018 roku, lecz Capcom już teraz wypuszcza trailery, by zainteresować pecetowców swoją produkcją. Nie tak dawno twórcy przedstawili 14 typów broni, w jakie będziemy mogli wyposażyć naszą postać. Teraz deweloperzy wypuścili trailery pokazujące ekosystem występujący grze oraz gameplay z polowania na stwory.

Reklama

Wszystko co dotychczas zostało udostępnione o Monster Hunter: World wygląda obiecująco i nowy trailer nie jest wyjątkiem. Jest to pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć Wildspire Waste, która przypomina jedną z piaszczystych lokacji z Monster Hunter 3. To już druga lokacja jaką twórcy pokazali graczom, pierwszą z nich był Ancient Forest.

Najnowszy trailer od Capcomu pokazuje kreatury z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Z wcześniejszych odsłon serii znamy Barrotha i i Diabolosa. Wideo pokazuje też nowe potwory, których nazw nie dane nam było jeszcze poznać. Ciekawy wydaje się być ten stwór, który przypomina wyglądem Wiwernę.

Drugie wideo pokazuje nam sam proces polowania na kreatury. Dla weteranów serii nie są to żadne nowości, jednak uświadamia to graczy, że produkcja nie oddala się od swoich korzeni. Bierzesz zadanie, wyruszasz do docelowej lokacji, szukasz śladów potwora, idziesz do niego tropem, zabijasz bestię i pozyskujesz z niej materiały, który będziesz mógł użyć do tworzenia ekwipunku. Proste? Proste!

Monster Hunter: World wyjdzie na konsole na początku 2018 roku. Grą będą mogli się też cieszyć użytkownicy komputerów osobistych, jednak przyjdzie im czekać trochę dłużej na premierę produkcji.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje