Monster Hunter Now: Popularna seria "wychodzi" na ulice i do parków!

​Niantic Inc. i CAPCOM CO., Ltd, zaprezentowali "Monster Hunter Now", grę mobilną, która przeniesie wrażenia z gry Monster Hunter na ulice, do parków i dzielnic na całym świecie. Globalna premiera zaplanowana jest na wrzesień 2023, a gra będzie dostępna w App Store i Google Play.

Monster Hunter będzie dystrybuowana przez Niantic i licencjonowana przez CAPCOM. Zainteresowani gracze mogą zapisać się już teraz na stronie monsterhunternow.com, aby mieć szansę na dołączenie do nadchodzących beta testów.

Gra pozwoli walczyć z potworami w prawdziwym świecie. Wcielając się w rolę łowców, wyruszycie w drogę i połączycie siły z innymi graczami, aby pokonać najgroźniejsze potwory na świecie. To ekscytujące wrażenia z gry połączone aspektem społecznościowym. Obsługa gry na smartfonie pozwoli Wam z łatwością znaleźć znajomych do wspólnych przygód.

Reklama

Monster Hunter to najpopularniejsza seria gier wideo firmy CAPCOM z ponad 90 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie i jedna z najpopularniejszych serii fabularnych gier akcji wszech czasów.

Gra została zaprojektowana tak, aby każdy mógł cieszyć się nią we własnym tempie, niezależnie od tego, czy jest długoletnim graczem Monster Hunter, graczem powracającym do serii po przerwie czy całkowitym nowicjuszem.  Twórcy podkreślają, że chcą, aby gracze mogli się nią łatwo cieszyć we własnym tempie. Na przykład, mając możliwość oznaczania potworów, które napotkają podczas drogi do pracy lub szkoły, aby zapolować na nie później, nawet po zamknięciu aplikacji.

Zbudowany na platformie Lightship firmy Niantic tytuł "Monster Hunter Now" wykorzystuje technologię lokalizacyjną i AR, która nakłada na świat rzeczywisty waleczne stworzenia rodem ze świata fantasy. Wyczekujcie premiery gry Monster Hunter Now we wrześniu tego roku!

INTERIA/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy